Nauka a rozrywka – jak to pogodzic

Nauka a rozrywka - jak to pogodzic Chociaż zasmucony tej narracji, Adam cieszy się na myśl o przyjście zbawiciela ludzkości.

Ta książka jest niespodzianka. Kształci nam o istnieniu dobra i zła tkwiący w każdym z nas. Człowiek w podróż swego życia często zapomina, że ??dobro i zło współistnieją w każdym z nas. Nasze nieszczęścia prowadzą nas do dokonania wyboru, który wyznacza nam jako dobre lub złe w oczach innych. Wiele osób postrzega szatana jako bohatera, jak był Archanioł Boży, który został skrzywdzonej kiedy Bóg wybrał swego Syna nad szatanem siedzieć na swojej prawej stronie. To właśnie ta brutto niesprawiedliwości, która doprowadziła szatana na zło pościg. Siła i charyzma upadłego anioła jest widoczna w drugiej części książki, gdzie szatan objawia się jak wąż i kusi Adama i Ewę do zjedzenia zakazanego owocu. Odzwierciedla on również od Boga nie odkupieńczej jakości, co czyni go oddać swój gniew na Adama znosić trudy porodu i Ewy znosić ból pracy dzieci.

Każde zło zaczyna się tak dobrze, a współistnienie dobra i zła jest podstawą poematu Miltona „raju utraconym”.

Jako pisarz i filozof, ta książka echo samą myśl każdego człowieka i prosi je, aby zobaczyć nie tylko złe, ale też dobre strony ludzkiej natury – Ruchira Prasad, autor.

Artykuł napisany przez: softshell z nadrukiem

Author: biker.edu.pl

Share This Post On