Jak polubic geografie

Jak polubic geografie

Trzy książki, które czytam przez Robert B. Parker były Double Play (2004) Shrink Wrap (2002) i melancholii dla dzieci (2004). Na podstawie tych Zastanawiałem się, jak autor stał się tak popularny, jak jest. Mówiąc o postaci, mógłby opisać to, co on lub ona miała na sobie. To i dużo dialogu, który pochłonął wiele stron, było mięso z książek.transport osób gdynia Brak fizyczne opisy, nie ma sensu otoczeniu i nie ma rozwoju prawdziwy charakter dał mi wrażenie, że Parker widział jego pisanie za to, co było pracy.

Ale potem przeczytałem Godwulf Rękopis (1973), pierwszy z czterdziestu książek w serii Spenser prywatnym detektywem. Tak opisał postacie, jakie nosili, ale również daje poczucie Bostonie w 1970 roku. Ponadto, czujesz się bardziej związany z jego bohaterów, niż w późniejszych pracach.

Parker (1932-1910) jest pisarzem przejściowy, pierwsza generacja obok fikcji miazgi utworzonej przez czasopisma w 1930 i 1940 roku. Jego postacie są bardziej wrażliwe, bardziej literackie i mniej szowinistyczne. Zatem Spenser jest mieszanką twardym picia zimny „Dick” i obserwatora odczytu międzywojennego linii ludzkości. Był to model dla nowoczesnych fikcyjnego detektywa.

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, pulp fiction był popularny, ponieważ był tani sposób dotarcia literat mas. Przed II wojną światową i telewizji można znaleźć wszystkie eskapizm wy kiedykolwiek chcesz poprzez opowiadań w magazynie dziesięć centów. Wiele wczesnych pisarzy, jak Dashiell Hammett i Ray Bradbury, wykonane dwa centy słowem pisząc dla tych czasopism. Historie zawarte wszystkie typy z kryminału fantazji iz science fiction z przerażenia. Z tych gatunków otrzymujemy początki większości współczesnych klasyfikacjach dzień w fikcji.

Gwoli uczciwości, książki czytam Parker późno w swojej karierze.
Artykuł napisany przez:

Author: biker.edu.pl

Share This Post On