Pisanie w jezyku obcym

W bookis najważniejszym zasobem dostępny na Douglass. Do niemal wszystko, co wiadomo o jego wczesnym życiu pochodzi od samego chociaż itends pół wieku przed śmiercią narracji.

Książka otrzymała ogólnie pozytywne recenzje i stała się natychmiastowym bestsellerem. W ciągu trzech lat od jej wydania, to został przedrukowany dziewięć razy 11.000 egzemplarzy w obiegu w Stanach Zjednoczonych; a już w języku francuskim i niderlandzkim. W tym czasie niektórzy sceptycy pytali czy murzyn może przyniosły taki wymowny kawałek literatury. Człowiek, który twierdził, że znany Douglass jako niewolnik nawet, że nie był w stanie pisać taką książkę.

Sukces tej książki sprawił DOUGLASS ‚przyjaciół i mentorów obawiać, że otrzymany publicity pragnie zwrócić uwagę swojego byłego właściciela do niego i którzy mogą w ten sposób postarać się o swoją „własność” z powrotem. Aby skierować swoje umysły z dala od niego i zapobiec możliwości przyłapania, zachęcali go objechać Irlandię, jak wielu innych byłych niewolników uczynił. Dlatego Douglass wypłynął na Cambria dla Liverpoolu 16 sierpnia 1845 roku i przybył do Irlandii Irlandczycy głód ziemniaczany zaczynał. Był w Wielkiej Brytanii przez dwa lata co bardzo udane występy wykładowe.

Douglas stopniowo powiększany i opracowany opowiadanie w trzech kolejnych wersjach: Moja niewoli i moja wolność (1855) oraz dwóch różnych edycjach Life and Times ofFrederick Douglas (1881,1882)

Douglass opublikował trzy wersje autobiografii trakcie jego trwania (i poprawione trzecie), za każdym razem rozwinięcie poprzedniego.

1845 Narrative, co było jego największym sprzedawcą, był śledzony przez Mojego niewoli i moja wolność w 1855. W 1881 roku, po wojnie domowej, Douglass przyniósł życie i czasy Frederick Douglass, którą zmienionego w 1892 r.

Pierwsze dwa rachunki swoich doświadczeniach należą do tradycji opowieści zbiegiem ruchów, które były popularne na północy przed wojną secesyjną.
Artykuł napisany przez: nasza strona internetowa

Author: biker.edu.pl

Share This Post On