Jezyk obcy multimedialnie

Jezyk obcy multimedialnie Podobnie jak inne dzieci niewolników, zjada posiłek kukurydzy papkę z zasobnika umieszczonego na podłodze więc leczony jak świnia czy pies został obniżony do poziomu zwierząt. Wszystko w doświadczeniu DOUGLASS zaprzecza mu indywidualność i deklaruje jego brak uszczegółowione tożsamości ..biovico.pl/pl/produkty/lyprinol

Narracja zbudowana przez kogoś, kto ma w końcu jednak mozolnie odkrył jego jestestwa, jego tożsamości, przypomina proces przeszedł z językiem w sercu poszukiwaniu tego samopoznania. Książka kończy się Douglass twierdząc jego imię: „Ja zapisz się, Frederick Douglass.” Sama nazwa jest triumfem thefreshly przyznany status jego ograniczanie wolności autor zdobył z trudem uprawnienia do subskrybowania się do podpisania jego imię, bo to wymaga zdolności do odczytu i zapisu, jak również roszczenia do nazwy. Każdy krok od wygranej – nauka czytania, nauka pisania, przejmującej nazwę – obejmuje bolesną samokontroli, ale słowo okaże się dla Douglass dosłownie środkiem do zbawienia.

Rozwój Douglassa za tożsamości, jego ostatecznym subskrypcja jego nową nazwę jako znak swej jaźni, nie prowadzi do roszczenia jest unikatowy. Wręcz przeciwnie tożsamość twierdzi jest częściowo wspólna: „szczerze i gorliwie nadzieję, że ta mała książka może coś zrobić w kierunku rzuca światło na amerykańskiego systemu niewolniczej i przyspieszając zadowolony dzień wyzwolenia milionom moich braci w obligacje – wiernie polegając moc prawdy, miłości i sprawiedliwości, na sukces w moich skromnych wysiłków – i uroczyście zastawu mój własny nowo do świętej sprawy, – mogę zapisać się, Frederick Douglass „.

„Mała książka” Douglass odnosi się do wyżej nie jest do ustalenia jego znaczenia, ale o stwierdzenie hisunity. Choć obecnie posiada swoją własną nazwę, różnicując swoje ubrania, swoją żonę, siebie samego zdefiniowane zawodu; ale jak, kiedy był półnagi dziecko gobbling papkę z innymi czuje jako część grupy.
Artykuł napisany przez: primatess.com/folia-hydroizolacyjna-pcv/

Author: biker.edu.pl

Share This Post On