Mowienie w jezyku obcym

Mowienie w jezyku obcym

Końcowa objętość, publikowanego Douglas był w jego połowie lat sześćdziesiątych, ujawnia jeden z najbardziej niezwykłych i udane życie dziewiętnastego wieku. Pierwsza wersja wynosi bardziej szczegółowy opis swojego życia jako niewolnik z imponującym rekordem jego rozwoju intelektualnego i osobiste osiągnięcia, odkąd połączyli siły z abolicjonistów w 1841 roku, opowiedzieli o jego zażyłości z Garrisonian skrzydle ruchu abolicjonistów, jego udanej trasie Mówiąc o Wyspach brytyjskich, zakup jego wolności za $ 700 przez grupę swoich zwolenników, dwóch Angielek, a jego przejście od Rochester w stanie Nowy Jork, gdzie wydobył pierwszy numer coraz bardziej szczery tygodniku wydał za trzynaście lat w grudniu 1847 roku najpierw jako North Star później, tygodniowych i miesięcznych Fredericka Douglasa.

Trzeci autobiografii Douglasa podciągnięte dwa pierwsze dodanie do nich wydarzenia kariery tuż przed, w czasie wojny domowej i po i ślady rosnącej obszar swojej sławy i wpływów i ostatecznie uhonorowany uznanie rodaków, czarne i białe podobni.

Autobiografia Douglassa jest rzucić jak rachunek samopoznania, ruszania zgłaszając tego, czego nie wiemy o sobie. Musi odgadnąć jego wieku, nie wiem zbyt wiele o sobie. On nie wie swoje urodziny. Tylko dzięki plotce mógł opowiedzieć swoją tożsamość. Choć wie, matkę, spędza praktycznie nie ma czasu z nią. Ona przychodzi do niego w ciemności i pozostawia przed świtem, więc miał trochę pojęcia o jej twarzy, gdy on będzie spał na jej arrival.So wszystkie Douglass jest z lewej, jak tożsamość jest ogólnym tożsamości: niewolnikiem. Jego wygląd też jest zapasowym i nieokreślonych. Podobnie jak inne dzieci niewolników, nosi nic oprócz koszuli – nie RhE spodnie, które symbolizują jego męskość, bez butów ogóle chronić nogi od gołej ziemi, nic w ogóle odróżnić go od innych z jego rodzaju.
Artykuł napisany przez: http://motoperfekt.pl

Author: biker.edu.pl

Share This Post On