Jezyk obcy a podroze

Jezyk obcy a podroze

Ze swej miłości do swoich kolegów niewolników, która pozostaje powracającym tematem z hisstory, stanowi fundament dla jego tożsamości – nie emocjonalnie odizolowany, ale częścią podtrzymania społeczności.

Jego język w całej sugeruje, że uczestniczy również w jeszcze szerszej społeczności. On wywołuje „prawdę” i „sprawiedliwość”, które są głoszone ideały narodu amerykańskiego.zaproszenia na ślub odpowiadające wystrojowi Cytuje John Greenleaf Whittier, który jest powszechnie uważany za „poetę” niewolników „”, aby wyrazić uczucia, że ??trudno stwierdzić, znajdzie dla siebie. Wszędzie dzwoni jego proza ??z rytmów biblijnych i allusions.Frederick Douglass notonly jest niewolnikiem, a nie tylko ex-slave: jest człowiekiem literacka, Amerykanin, chrześcijanin, twierdząc, opierając się na wycenie tych większych i formy komunii, jak i jego zjednoczenie z jego rasy – i pośrednio wymagający, że inni, którzy callthemselves Amerykanie czy chrześcijan potwierdzić swój udział z nimi i przyjmuję odpowiedzialność takie potwierdzenie implikuje.

Urodzony i magnesy allegro kształcone w Freetown, Sierra Leone, Arthur Smith uczy języka angielskiego od ponad trzydziestu lat w różnych instytucjach edukacyjnych. Obecnie jest starszym wykładowcą języka angielskiego na Fourah Bay College, gdzie wykłada w ciągu ostatnich ośmiu lat.

pisma pana Smitha zostały w różnych mediach międzynarodowych. Brał udział w seminarium na temat współczesnej literatury amerykańskiej w Stanach Zjednoczonych w roku 2006. Jego myśli rośnie i refleksje na ten wyjazd, który zabrał go do różnych miejsc w Stanach Zjednoczonych i dźwięków można odczytać na lisnews.org.

Jego inne publikacje obejmują: Bajki z Freetown, Langston Hughes: życie i twórczość Obchody Czarny godnością i „Walka o książce”

Artykuł napisany przez: http://elprofessional.pl/uslugi/przewierty-sterowane/

Author: biker.edu.pl

Share This Post On