Jezyk obcy a podroze

Jezyk obcy a podroze

Ze swej miłości do swoich kolegów niewolników, która pozostaje powracającym tematem z hisstory, stanowi fundament dla jego tożsamości – nie emocjonalnie odizolowany, ale częścią podtrzymania społeczności.

Jego język w całej sugeruje, że uczestniczy również w jeszcze szerszej społeczności. On wywołuje „prawdę” i „sprawiedliwość”, które są głoszone ideały narodu amerykańskiego.http://janpolbis.pl Cytuje John Greenleaf Whittier, który jest powszechnie uważany za „poetę” niewolników „”, aby wyrazić uczucia, że ??trudno stwierdzić, znajdzie dla siebie. Wszędzie dzwoni jego proza ??z rytmów biblijnych i allusions.Frederick Douglass notonly jest niewolnikiem, a nie tylko ex-slave: jest człowiekiem literacka, Amerykanin, chrześcijanin, twierdząc, opierając się na wycenie tych większych i formy komunii, jak i jego zjednoczenie z jego rasy – i pośrednio wymagający, że inni, którzy callthemselves Amerykanie czy chrześcijan potwierdzić swój udział z nimi i przyjmuję odpowiedzialność takie potwierdzenie implikuje.

Urodzony i kształcone w Freetown, Sierra Leone, Arthur Smith uczy języka angielskiego od ponad trzydziestu lat w różnych instytucjach edukacyjnych. Obecnie jest starszym wykładowcą języka angielskiego na Fourah Bay College, gdzie wykłada w ciągu ostatnich ośmiu lat.

pisma pana Smitha zostały w różnych mediach międzynarodowych. Brał udział w seminarium na temat współczesnej literatury amerykańskiej w Stanach Zjednoczonych w roku 2006. Jego myśli rośnie i refleksje na ten wyjazd, który zabrał go do różnych miejsc w Stanach Zjednoczonych i dźwięków można odczytać na lisnews.org.

Jego inne publikacje obejmują: Bajki z Freetown, Langston Hughes: życie i twórczość Obchody Czarny godnością i „Walka o książce”

Artykuł napisany przez: http://elprofessional.pl/uslugi/przewierty-sterowane/

Author: biker.edu.pl

Share This Post On