Jak czytac ksiazki w jezyku obcym

Jak czytac ksiazki w jezyku obcym

Jednak melodramat nie jest jedynym konwencja narracja wywołuje przy kronikę prób Florencji do stowarzyszonego sama w uczuciach ojca, jak Gothic to również widoczne w tych scenach: „ponury północ wybiła się z wieżami”, jak również „zrzuceniem z deszczu „,” jęki wiatru „,” drżąc z drzew „(p.270). Jednak wszelkie uczucia „terroru” na części Florencji są uchylony przez jeden nadrzędny emocji: miłości, i to jest ten, który napędza ją do „uczynienie jej nocną pielgrzymkę do jego drzwi” (p.270). Szkło, które pojawiły się w celu oddzielenia od pana Dombey pielęgniarki syna wynika również tutaj, „Deszcz kapała ciężko na tafli szkła w zewnętrznym pokoju” (p.271). Powtarzanie wyrażenie „niech pamiętają go w tym pokoju, w nadchodzących latach” (p.272), znacznie później, gdy dorosły Florence wraca do ojca, gdy jego druga żona opuściła go i jego firma napotyka upadłości, jest skuteczny w łącząc te dwie sceny. Florence końcu uda się uzyskać miłość ojca i zapisywania go z domu, który wydaje się być czasochłonne mu: „The Great House, głupi, aby wszystko, co cierpiał w nim … stanął marszcząc jak ciemna MUTE na ulicy” (s 0,892).

język opisowy Dombey i Syna stanowi istotną funkcję w ramach historii. Jesteśmy w stanie zobaczyć, że poprzez realizację kilku technik, takich jak „symboliki”, „metafora” i „porównanie”, a także wywoływanie innych konwencji literackich – jak Melodrama i gotyku – w jego zasadniczo konstrukcji realistycznej, a także jak przyjęcie strategii literackich, takich jak „żałosną mitu”, opisy Dickensa służyć wiele funkcji w jego narracji, czyniąc znaczne ulepszenia do swojego portretu postaci i rozwoju fabuły, ostatecznie wzbogacając ogólny efekt jego powieści.

Ben H. Wright jest niezależny badacz i naukowiec.

Jego strona internetowa, The Literary Index, oferuje szeroki wachlarz linki do pism naukowych na powieści i poezji, dostępne online za darmo.Obszar obejmuje szeroki zakres literatury na temat ponad 300 autorów i jest interesujące dla każdego, kto studiuje powieści i poezji na poziomie zaawansowanym lub stopniu, jak również czytelników zainteresowanych odkrywaniem pewną pracę w większej głębokości.

Literackie Index

Artykuł napisany przez:

Author: biker.edu.pl

Share This Post On